رامونا/موزه صلح و دوستي خراسان رضوي به آفريقا مي رود.آژانس مسافرتی رامونا گشت

رامونا/موزه صلح و دوستي خراسان رضوي به آفريقا مي رود.

بدون نظر, ۲۲/۰۳/۱۳۹۵, توسط , در اخبار مهم

موزه صلح و دوستي خراسان رضوي به آفريقا مي رود.

اولین موزه سيار خصوصی ، آموزشی و بشردوستانه کودک در کشور با عنوان سفیران فرهنگ صلح آماده سفر برای انجام ماموریت به کشورهای ساحل عاج و غنا در افریقا می شود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي خراسان رضوي، سوسن نیک ذات مدیر و بنیانگذار موزه، اهداف این سفر را معرفی فرهنگ ایران زمین به کودکان افریقایی و بالعکس، شناخت و آشنایی با میراث فرهنگی ملموس و ناملموس ساحل عاج و غنا، برقراری عدالت اموزشی ,فرهنگسازی و آموزش حقوق کودکان و صلح در مدارس معرفي كرد.
وي گفت: هم چنين شناخت و احترام به تنوع فرهنگی در جهان، تحکیم روابط دوستی کشور ها، آشنایی کودکان با دیگر ملل از طریق نمایش عروسکهای ملل، در قالب برگزاری جشنواره و کارگاه های متنوع، آموزشی و تعاملی وگسترش شبکه بین المللی حامیان و دوستداران کودک، صلح ومیراث ناملموس ملل وابسته به موزه فوق و دعوت به عضویت در این شبکه اعلام كرد.
نيك ذات افزود: عروسکهای چند موزه کودک، عروسک سازان و هنرمندان عضو این شبکه در اینسفر با اهداف انسانی و بشر دوستانه هنسفران موزه سیار سفیران صلح هستند که مایه افتخار است.
نیکذات خاطر نشان كرد: در نظر است پس از باز گشت انشا ا… نمایشگاهی از آثار دست سازو فرهنگ و میراث ناملموس این کشورها را به نمایش بگذاريم.

 

بازدید: 1

درباره ramona

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *